Pol-Wag wagi, kasy
Pol-Wag Menu O Firmie Produkty - Katalog RAKS Serwis - Oferta serwisowa Kontakt z naszą firmą
POL - WAG: wagi, kasy fiskalne, oprogramowanie.

Firma "POL-WAG" powstała w 1991 r. W ofercie firmy znajdują się kasy fiskalne, wagi, kserokopiarki, metkownice, czytniki kodów kreskowych, projektory producentów : DATECS, NOVITUS, ELZAB, EMAR,TORELL, FAWAG, AXIS, OHAUS, CAS

DOSTĘPNE SĄ JUŻ W SPRZEDAŻY KASY FISKALNE ONLINE

Olsztyn, ul. Ciechocińska 7, tel. 089 533-13-70 KOM. 605 366 240 lub     693 800 588                                                                           e-mail: biuro@polwag.pl

 

 


O firmie
Firma POL-WAG powstała w 1991 r.

Od samego początku w naszej ofercie znajdowały się kasy sklepowe SHARP oraz wagi produkcji krajowej. Z chwilą wejścia w życie ustawy VAT w 1993 r. jako jedna z pierwszych firm na terenie naszego województwa rozpoczęliśmy sprzedaż i dystrybucję kas SHARP z modułem fiskalnym.

Dzisiaj w ofercie naszej firmy znajduje się szeroka gama wag sklepowych, laboratoryjnych, przemysłowych i samochodowych, kas i drukarek fiskalnych, komputerów oraz systemów kopiujących a także specjalistyczne oprogramowanie ułatwiające zarządzanie firmami handlowymi.

POL-WAG to autoryzowany przedstawiciel takich firm jak: DATECS, NOVITUS, EMAR, ELZAB, TORELL, FAWAG, AXIS, OHAUS, CAS.
 
Zajmujemy się także sprzedażą, wdrożeniem oraz opieką serwisową programów:
- sklepowych: Subiekt GT
- firmowych: Rachmistrz GT, Gratyfikant GT


 
Praca całego naszego zespołu ukierunkowana jest na stałe podnoszenie jakości i tempa obsługi klienta. Posiadając nowoczesne zaplecze techniczne, wszelkie usterki usuwamy w bardzo krótkim czasie. Posiadamy kilka filii na terenie woj. warmińsko - mazurskiego.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy niezawodny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na życzenie klienta zawieramy również umowy na stałą konserwację w/w urządzeń.
Grupa SHARP
Projekt i wykonanie: Prosatis.pl - strony internetowe